EN

چشم‌انداز و مأموریت ماهکس

شرکت سریع ترابر ماهان(ماهکس) تا پایان سال 1403 سازمانی است سرآمد در عرصه ارائه خدمات لجستیکی در سطح استاندارد جهانی و با سهمی 20 درصدی از این صنعت در سرتاسر ایران و متصل به بازار جهانی .

ماهکس ضمن رعایت و توجه به اصل مشترى مدارى، همواره سعى بر آن داشته تا با طراحى راهکارهاى خاص لجستیکى و انعطاف ­­پذیرى در شیوه ارائه خدمات، با تکیه بر دانش کارشناسان داخلى، زمینه رضایتمندى مشتریان خود را فراهم آورده و عزم خود را بر ایجاد ارزش افزوده براى کلیه ذینفعان سازمان مصروف دارد. از مصادیق این مهم، طراحى، ساخت و راه اندازى اولین مرکز مکانیزه پردازش مرسولات کشور به همّت والاى کارشناسان جوان این مرز و بوم بوده که تولید دانش و کلیه مراحل طراحى و اجراى آن توسط متخصصان ایرانى صورت پذیرفته است.

در حال حاضر شرکت سریع ترابر ماهان در قالب یک شبکه گسترده داخلى و خارجى، با پشتیبانى از ناوگان هوایى ، زمینى و امکانات پیشرفته روز و همچنین برخوردارى از کادرى مجرب، آموزش دیده، ماهر و با دارا بودن نمایندگى در شهرهاى مختلف کشور در تلاش براى ارایه بهترین، مطمئن ترین و سریع ترین خدمات لجستیکی مى باشد. عوامل این مجموعه همواره کوشیده اند تا با بالا بردن تجربه در صنعت لجستیک و استفاده از زیر ساخت ها و فن آورى نرم افزارى و سخت افزارى مدرن، مکانیزه کردن تجهیزات، ملزومات و افزایش کانال هاى توزیع و جمع آورى در سراسر ایران، نقش خود را در پیشبرد این صنعت در کشور ایفا نمایند.

ماموریت شرکت سریع ترابر ماهان (ماهکس) ارائه خدمات متنوع لجستیکی (مستقیم /معکوس)به هر فرد ،سازمان نهاد (خصوصی یا دولتی ) در سراسر ایران میباشد .

زیر بنای اصلی فعالیت ها و توانمندی های این سازمان مبتنی بر سرمایه گذاری بلند مدت ، زیر ساختهای مالکیتی ،شبکه گسترده لجستیکی ،پویایی سازمانی ،نیروی انسانی متخصص و کارآمدو استفاده از مناسبترین فناوری های نوین با تاکید بر رضایت مشتریان و کارکنان میباشد .

می کوشیم سازمانی داشته باشیم که با سرلوحه قرار داد اصول :پایبندی به مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی و ایمنی و امنیت شغلی کارکنان ،مایه افتخار و مباهات کارکنان و کشور باشیم .

بیشتر بدانید

ثبت شکایت