EN

پست داخلی ماهکس

پست داخلی

از جمله خدمات ارائه شده توسط ماهکس، خدمات پست داخلی و حمل سریع بار داخلی است که در 3 حالت قابل دریافت است:

  • پست فوق سریع داخلی
  • پست سریع داخلی
  • پست اقتصای داخلی

با استفاده از این خدمات شما می‌توانید سریعترین پست داخلی ایران را تجربه کنید.

  • در پست فوق سریع داخلی، بسته به مقصد ارسال، زمان تحویل از چند ساعت تا نهایت روز بعد می‌باشد.
  • در پست سریع داخلی، بسته به مقصد ارسال، زمان تحویل همان روز یا روز بعد می‌باشد.
  • در پست اقتصادی نیز بسته به مقصد ارسال، زمان تحویل روز بعد یا نهایت 2 روز بعد می‌باشد.

خدمات پست داخلی ماهکس توسط نیروهای متخصص و آموزش دیده انجام می‌شود تا شما با خیالی آسوده مرسولات خود را به مقصد برسانید.

پست فوق سریع داخلی

پست فوق سریع داخلی

Flash Express Service

این خدمت برای بسته‌های فوری از طریق پذیرش بار به‌صورت ۲۴ ساعته در دفاتر فروش شرکت مستقر در فرودگاه‌های کشور قابل انجام می‌باشد.

شایان ذکر است این خدمت به هر دو صورت درب به درب، و هم‌چنین جمع‌آوری از درب منزل و تحویل در فرودگاه مقصد قابل انجام می‌باشد.

پست سریع داخلی

پست سریع داخلی

Express Service

مشتریان درخواست خود را جهت ارسال بسته پس از تماس با واحد ثبت سفارشات ثبت می‌نمایند که در طی همان روز تحصیلداران ماهکس پس از اخذ بسته از ایشان از درب
منزل/شرکت و ارایه رسید تحویل، بسته‌های جمع‌آوری شده را به انبار پردازش بار تحویل می‌نمایند. زمان تحویل مرسولات بسته به مقصد مورد درخواست مشتری مطابق با زمان‌بندی جدول خدمات حمل بار می‌باشد.

پست اقتصای داخلی

پست اقتصای داخلی

Economic Service

این خدمت برای حمل کالاهای غیرفوری و سنگین یا جهت ارسال با هزینه با‌صرفه‌تر، از طریق کلیه وجوه حمل و نقل به اقصی نقاط جهان مناسب می‌باشد.

نام خدمت

نقطه جمع آوری

نقطه توزیع

زمان دریافت

بازه توزیع

پست فوق سریع

تهران

تهران و البرز

1 ساعت قبل از شروع بازه توزیع

2 ساعت

تهران و البرز

۶۰۰ نقطه کشور

تا ساعت 22

روز بعد

شهرهای دارای فرودگاه

شهرهای دارای فرودگاه

3 ساعت قبل از اولین پرواز

در اولین ساعات کاری

پست سریع

کلیه شهرهای مراکز استان و

شهرهای نزدیک

کلیه شهرهای مراکز استان و

شهرهای نزدیک

تا ساعت 18

روز کاری بعد

تهران و البرز

تهران و البرز

تا ساعت 8 صبح

همان روز

پست اقتصادی

کلیه شهرها

کلیه شهرها

تا ساعت 18

حداکثر 2 روز کاری بعد

تهران

تهران

تا ساعت 18

روز کاری بعد

برای اطلاع از نحوه ارائه خدمات پست درون شهری، پست بین شهری و پست سریع می‌توانید با کلیک روی هر کدم از خدمات، اطلاعات مربوط به آن را مشاهده نمایید.

خدمات جانبی پست داخلی

با خدمات جانبی‌ای که ماهکس برای خدمات پست داخلی در نظر گرفته است، سعی دارد آسودگی خیال و راحتی بیشتری برای شما فراهم کند تا تجربه متفاوتی از حمل سریع بار داخلی برایتان رقم بزند و می‌توانیم عنوان کنیم که ماهکس مطمئن ترین و سریعترین پست داخلی ایران است.

رهگیری مرسولات

رهگیری مرسولات

ماهکس به جهت تسهیل پیگیری وضعیت حمل سریع داخلی به صورت ۲۴ ساعته، امکان رهگیری به صورت آنلاین یا تلفنی را فراهم آورده است. مشتریان می‌توانند در هر زمان، با مراجعه به آدرس وب سایت شرکت، و وارد نمودن شماره بارنامه یا شماره بسته، از آخرین وضعیت حمل بار داخلی خود مطلع شوند. 

پست داخلی
پست سریع داخلی
حمل محمولات ویژه

حمل محمولات ویژه

ماهکس با ارایه خدمات پست سریع داخلی و راهکارهای نوین و اثربخش در حمل کالاهای ویژه، تمامی تلاش خود در جلب رضایت مشتریان و پاسخگویی به نیاز ایشان را به کار می‌بندد.

خدمات پرداخت در محل

خدمات پرداخت در محل

دریافت وجه از مشتریان همزمان با تحویل کالا در مقصد، یکی از خدمات ارائه شده در پست داخلی توسط ماهکس است. با این تمهید، وجه دریافتی از مشتریان بطور همزمان به حساب فروشنده واریز می‌گردد. 

پست داخلی-1
سریعترین پست داخلی
خدمات ایام تعطیل

خدمات ایام تعطیل

ماهکس این آمادگی را دارد که با سفارشی سازی خدمات خود، برای کسب و کارهایی که نیاز به حمل سریع بار داخلی دارند؛ ارسال و تحویل کالاها را حتی در روزهای تعطیل و شرایط بحرانی به انجام برساند. 

خدمات طراحی محصول

خدمات طراحی محصول

ماهکس با دارا بودن زیرساخت‌ها، امکانات مناسب و نیروی متخصص می‌تواند در ارائه مشاوره جهت رفع مشکلات لجستیکی شما مشتریان گرانقدر نیز نقش بسزائی ایفا نماید. در این نوع خدمت، ماهکس متناسب با نیازهای شما راهکار ارائه نموده و اجرای آنرا با بهره‌وری بالا بعهده می‌گیرد.

حمل سریع داخلی
Fulfillment center

Fulfillment center

با در اختیار داشتن یک فضای اختصاصی در انبارهای ماهکس و بر مبنای دستور ارسال، کالاها پس از بسته‌بندی به مقاصد مد نظر مشتریان ارسال می‌شوند. در این حالت مشتریان ضمن صرفه‌جویی در هزینه‌های انبارداری و کاهش دغدغه‌های عملیاتی خود، از کیفیت و سرعت ارسال پست سریع داخلی نیز مطمئن خواهند بود.

بیمه

بیمه

حمل سریع بار داخلی بدون آسیب دیدگی یا مفقودی از ابتدایی‌ترین وظایف شرکت‌های توزیع بار می‌باشد، با این وجود تمامی مشتریان ماهکس می‌توانند در صورت تمایل و بنا به ارزش محتویات بسته خود و با استفاده از راهنمایی‌های کارشناسان شرکت از خدمات بیمه بار با نرخ مناسب استفاده نمایند.

خدمات بسته بندی

خدمات بسته بندی

ماهکس با استفاده از نیروهای متخصص و به کارگیری دانش روز در زمینه خدمات بسته‌بندی انواع کالاها، به صورت کاملا تخصصی و مطابق استانداردهای بین المللی، خدمات پست داخلی را به مشتریان ارایه می‌نماید.

خدمات سفارشی پست داخلی

خدمات پرداخت در محل

امروزه بالا بردن اعتماد مشتریان یکی از اولویت‌های کسب و کارها می‌باشد که نقش به‌سزائی در افزایش فروش آن‌ها دارد. دریافت هزینه‌کالا از مشتریان همزمان با تحویل کالا در مقصد یکی از خدمات ارائه شده در پست داخلی توسط ماهکس است که جهت نیل به این هدف می‌باشد.

خدمات برگشت مدارک درخواستی

ماهکس می‌تواند متناسب با نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها با استقرار نیروی انسانی، تجهیزات و خدمات حمل و لجستیک؛ اعم از بسته‌بندی، صدور بارنامه الکترونیکی، پردازش و ارسال را در محل درخواست شده از طرف مشتری ارایه نماید.
بدیهی است این خدمت موجب کاهش هزینه‌های زنجیره تأمین سازمان‌های تجاری می‌گردد.

خدمات شعب مستقر

شرکت‌هایی که نیازمند احراز هویت یا دریافت مدارک، نظیر کپی اسناد شناسایی، بیمه‌نامه منقضی شده، رسید‌ تأیید دریافت خاص آن شرکت، فرم نظرسنجی و… از گیرندگان محموله‌های خود هستند می‌توانند از این سرویس استفاده نمایند.

توزیع در بازه زمانی مشخص

برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها به دلیل شرایط خاص نیازمند توزیع مرسولات در ساعات مشخص می‌باشند. ارائه این خدمت مستلزم تجربه و برنامه‌ریزی دقیق و نیز دارا بودن زیرساخت‌ها و امکانات مناسب می‌باشد. ماهکس با فراهم نمودن تمام این موارد می‌تواند مرسولات را تا ساعت تعیین شده در بازه‌های زمانی مورد نظر مشتریان توزیع نماید. لازم به ذکر است امکان ارایه این خدمت تاکنون تنها در شهر تهران فراهم گشته است.

ثبت شکایت