EN

پس کرایه

پس کرایه چیست؟

پس کرایه چیست؟

What is COD

پس کرایه یا پست پرداخت در محل و یا به اختصار COD، شیوه‌ای از ارسال کالا است که در آن هزینه پستی و یا حتی هزینه کالا بعد از تحویل به مقصد دریافت می‌شود.

امروزه کسب و کارهای گوناگون علاوه بر استفاده از درگاه‌های پرداخت اینترنتی ، امکان پرداخت در محل را بعد از پست مرسوله فراهم آورده‌اند تا مشتریان با نیازهای متفاوت، آشنا نبودن با خدمات اینترنتی، عدم دسترسی به کارت متصل به حساب بانکی یا عدم اعتماد به فروشنده در عین نیاز به خرید بتوانند نسبت به رفع نیازهای خود اقدام کنند و پست پرداخت در محل کمک شایانی به این موضوع کرده است.

یکی از مزایای بزرگ پست پرداخت در محل یا پس کرایه، راحتی و آسودگی خاطر برای ارسال کننده و دریافت کننده کالا است.

پس کرایه
پست پرداخت در محل
پس کرایه ماهکس

پس کرایه ماهکس

Mahex COD

در عصری که بالا بردن اعتماد مشتریان یکی از اولویت‌های کسب و کارها می‌باشد و نقش به‌سزائی در افزایش فروش آن‌ها دارد، ماهکس در قالب خدمات پست پس کرایه این امکان را ایجاد کرده که علاوه بر دریافت هزینه پستی در زمان تحویل، هزینه خود‌ کالا هم همزمان با تحویل کالا در مقصد توسط مشتری پراخت شود.

در مورد هزینه پس کرایه در ادامه توضیحاتی برای شما آورده ایم.

در پست پرداخت در محل، شرکت ماهکس پس از دریافت وجوه دریافتی از خریداران نسبت به تسویه آن با شرکتهای مشتری خود در زمان برنامه‌ریزی شده اقدام می‌کند.

هزینه پس کرایه

هزینه پس کرایه

COD cost

همانطور که پیش‌تر گفته شد، هزینه پس کرایه در زمان تحویل از گیرنده دریافت می‌شود. اگر به دنبال جواب سوال ” هزینه پس کرایه چقدر است؟ ” هستید، باید بدانید که هزینه این پست مانند پست پیش کرایه محاسبه می‌شود و تفاوتی بین آنها نیست.

مواردی که در بر هزینه پس کرایه تاثیر گذار است عبارتند از:

  • فاصله مبدأ و مقصد
  • وزن و ابعاد مرسوله
  • ارزش مرسوله

 

هزینه پس کرایه

برای دریافت خدمات پست پس کرایه ماهکس، با یکی از شعب یا نمایندگی ها و یا با تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت شکایت