نمایندگی ها و شعب ماهکس

لیست نمایندگی ها و شعب ماهکس

نمایندگی ها: شرکت ماهکس جهت انجام امور حمل و نقل از توانایی شرکت‌های بزرگ موجود در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها به منظور توزیع و جمع‌آوری مرسولات خود به عنوان نمایندگان فروش و توزیع استفاده و از این موهبت بهترین بهره‌برداری را می‌نماید. نمایندگی‌های فعال شرکت سریع ترابر ماهان در سراسر ایران پهناورمان وظیفه توزیع و جمع‌آوری درخواست‌های مشتریان را در هر استان برعهده دارند.

شعب: به منظور گسترش امور شرکت ماهکس در پهنه ایران بزرگ در نظر است که همگام با انجام امور محوله توسط نمایندگان، شعب مستقیم شرکت نیز در جای جای ایران فعالیت‌های خود را ادامه داده و مستقیما مجری منویات شرکت ماهکس بوده و در موارد خاص با توجه به حضور میدانی خود در شهرهای مختلف تغییرات و دگرگونی‌های هر منطقه را با دقت در نظر گرفته و در جهت اتخاذ تصمیمات شرکت مادر مراتب را اعلام نمایند. ماهکس در راستای تحقق آرمان مشتری‌مداری خود و نیز در جهت سیاست گسترش شبکه فروش و فراهم سازی اماکن ارسال بسته‌های مشتریان به تمامی شهرهای مورد درخواست، تلاش بر ایجاد شعب متعدد و افزایش آنها در سراسر کشور می‌نماید.

جهت دریافت اطلاعات شعب بر روی استان مورد نظر روی نقشه کلیک نمایید

فرم درخواست اخذ نمایندگی

ضمن قدردانی از ابراز تمایل شما جهت پیوستن به خانواده بزرگ ماهکس، جهت ثبت درخواست خود فرم ذیل را تکمیل فرمایید. کارشناسان ما پس از بررسی درخواست‌های ثبت شده در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

مزایا:

۱. انعقاد قرارداد رسمی با نماینده فروش
۲. تسویه حساب به موقع
۳. ثبت کلیه عملیات حمل و مالی در نرم‌افزار لجستیکی
۴. حمل مرسوله از طریق ناوگان ملکی ماهکس و همچنین ناوگان اختصاصی هواپیمایی ماهان

شرایط احراز:

۱. داشتن زیر ساخت‌های لازم اعم از فضای کاری مناسب اداری یا تجاری
۲. ارائه ضمانت نامه معتبر

  • انواع فایل های مجاز : pdf, doc, docx.
   رزومه خود را در قالب فرمت های pdfو docو docx بارگذاری نمایید
  •  
  • انواع فایل های مجاز : pdf, doc, docx.
   رزومه خود را در قالب فرمت های pdfو docو docx بارگذاری نمایید